Rozwiążemy Twoje problemy z księgowością.

Księgowość dla firm jest często polem minowym…

CIT

PIT

VAT

ZUS

JPK VAT OSS

CIT estoński

Spółki prawa handlowego

Biuro jest certyfikowane przez Ministerstwo Finansów oraz posiada ubezpieczenie OC na sumę 100 000 euro

Dzięki czemu nasi obecni oraz przyszli klienci mogą czuć się z nami bezpiecznie.

DK-SE FINANCE GROUP SP. Z O.O.

Obsługujemy klientów miedzy innymi z powiatów:

Kaliskiego, Kępińskiego, Ostrowskiego, Ostrzeszowskiego, Pleszewskiego

Ponad 10 lat doświadczenia

Ponad 200 zadowolonych klientów

Dwa oddziały naszego biura.

Księgowość dla firm jest często polem minowym…

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce często przypomina samotną wędrówkę przez pole minowe bez odpowiedniego wyposażenia. Istnieje szansa na to, że ta podróż przebiegnie w sposób zgodny z Twoimi oczekiwaniami i bezpiecznie przejdziesz przez wszelkiego rodzaju pułapki, zmieniające się przepisy prawa itp. To oczywiście jest możliwe. Z reguły jednak taka podróż zajmuje nam więcej czasu i kosztuje więcej energii oraz stresu.

Drugim sposobem bezpiecznego przejścia przez pole minowe przepisów jest skorzystanie z pomocy kogoś, kto tą drogę pokonał i może nas przeprowadzić ścieżką znacznie bezpieczniejszą. Jeszcze lepszy scenariusz takiej wyprawy byłby taki, że osoba przeprowadzająca nas ma już w tym spore doświadczenie. Z jej usług skorzystało wielu przedsiębiorców i każdy z nich bezpiecznie porusza się w ramach swojej działalności, nie angażując swojej energii w kwestie związane z formalnościami.

Księgowość firmy prowadzona samodzielnie.

Prowadzenie księgowości jest bardzo istotne ale pochłania ogromne ilości energii szczególnie ludziom, którzy z natury nie lubią biurokracji i stert dokumentów. Wolą oni tą zachowaną energię spożytkować na rozwój swoich firm lub na ważne dla nich kwestie życia prywatnego. Zamiast „siedzieć w papierach” wolą przebywać z rodziną lub gdzieś sobie wyjechać, żeby realizować własne pasje.

W tej chwili przeprowadzamy bezpiecznie przez wspomniane wcześniej pole minowe ponad 200 przedsiębiorców. Dzięki temu zdobywamy nowe doświadczenia, rozwiązujemy nowe problemy, uczymy się nowych rzeczy…

…specjalnie dla Ciebie. Teraz Ty jako nasz nowy klient możesz skorzystać z całej bazy tych wcześniejszych doświadczeń i dzięki temu będziesz czuł się bezpiecznie w swojej podróży nazywanej Prowadzeniem Firmy.

Księgowość dla Firm.

Wybierając nas na swojego przewodnika:

 • Otrzymasz profesjonalne wsparcie księgowe.
 • Nasza współpraca będzie opierać się na profesjonalizmie. Spotkasz się z młodą, wykształconą załogą biura, które istnieje na rynku nieprzerwanie od czerwca 2011 roku.
 • Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów i ponad 200 zadowolonych klientów, co świadczy o dobrej jakości świadczonych przez nas usług.
 • Będziesz na bieżąco informowany o wszelkich zmianach w przepisach, które mają jakikolwiek związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Zyskasz poczucie bezpieczeństwa.

 • Zasady naszej współpracy są jasne i przejrzyste. Umowa określa wytyczne, które zobowiązują nas do świadczenia usług o najwyższych standardach.
 • Obowiązuje nas ustawa o tajemnicy zawodowej więc nasi klienci są pewni tego, że informacje przekazywane nam pozostaną tylko między nami.
 • Będziesz czuć się bezpiecznie, ze względu na to, że posiadamy ubezpieczenie OC na sumę 100 000 euro. Jest to zabezpieczenie na wypadek ewentualnych błędów popełnionych w sztuce prowadzenia księgowości.
 • Dokumenty Twojej firmy są przez nas analizowane pod względem merytorycznym, formalnym oraz rzetelności prowadzonej ewidencji. Właśnie ze względu na ten fakt, masz pewność, że nie narazisz się na ewentualne błędy czy niedopatrzenia, które mogą skończyć się przykrymi konsekwencjami dla Ciebie.

Zagwarantujemy ci wygodę.

 • Nasze Biura Rachunkowe w Ostrowie Wlkp oraz w Mikstacie znajdują się w komfortowej lokalizacji posiadającej dostęp do parkingów.
 • Jeśli będziesz sobie tego życzyć, nawet nie musisz dostarczać nam swoich dokumentów. Możemy je sami odebrać od Ciebie.
 • Sporządzamy za Ciebie wszelkie rejestry, deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe oraz bilanse. Nie musisz w te monotonne czynności angażować swojego cennego czasu.
 • My zajmujemy wszystkimi etapami załatwiania Twoich spraw z odpowiednim Urzędem. Od wypełnienia wniosku do wizyty. Zdejmujemy te obowiązki z Twojej głowy.

Oszczędzisz czas i pieniądze.

 • Czas –  (wspomniana już bardzo dobra lokalizacja z parkingiem lub odbieranie dokumentów przez naszego pracownika wprost od Ciebie).
 • Więcej czasu – to my zajmiemy się wszelkimi formalnościami, wizytami w urzędach itp.
 • Pieniądze – ponieważ koszt naszych usług jest bardzo konkurencyjny, a szczególnie jeśli odniesiemy go do zakresu usług (księgowość dla firm), z których możesz korzystać.

Zachowasz zdrowie.

 • Zrzucisz ze swoich barków całe napięcie związane z ewentualnymi konsekwencjami popełnionych przez Ciebie błędów. To my bierzemy ten ciężar na siebie, a Ty poczuj się wolny od stresu z tym związanego. Wszak stres jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia.
 • Wszelkie dokumenty Twojej firmy przechowujemy w naszej siedzibie. Dzięki temu unikniesz ewentualnego dyskomfortu związanego z przebiegiem kontroli, jeśli taka w Twojej firmie będzie się odbywała.

Co zyskujesz na współpracy z nami

Czego możesz po nas oczekiwać?

 • Profesjonalizmu (Biuro posiada Certyfikat MF, a nasza kadra odpowiednie kwalifikacje)
 • Doświadczenia praktycznego (ponad 200 zadowolonych przedsiębiorców)
 • Elastyczności (dostosujemy się do Ciebie)
 • Bezpieczeństwa (ubezpieczenie OC do 100 000 euro)
 • Poufności (obowiązuje nas ustawa o tajemnicy zawodowej)
 • Wygody (możemy sami odbierać dokumenty od Ciebie)

Zarówno Biuro Rachunkowe Ostrów Wlkp jak i Biuro Mikstat, posiadają dobrą lokalizację z dostępem do parkinngu, dzięki czemu nasi klienci bez problemów mogą zostawić swój samochód tuż przed naszymi drzwiami.

DK-SE FINANCE GROUP SP. Z O.O.

Zapraszamy do naszych oddziałów:

Biuro Rachunkowe Mikstat

dk-biurorachunkowe@wp.pl

+48 508 341 533

+48 62 731 92 17

Rynek 7, 63-510 Mikstat

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Biuro Rachunkowe Ostrów Wlkp

dk-biurorachunkowe@wp.pl

+48 513 420 250

ul. Ks. M. Ledóchowskiego 91, 63-400 Ostrów Wlkp

Pn-Pt: 10:00 - 18:00