Korzystaj z usług Certyfikowanego Biura Rachunkowego

Certyfikowane Biuro Rachunkowe jest dziś w cenie.

Usługi księgowe

Kadry i płace

Ubezpieczenia

Biuro jest certyfikowane przez Ministerstwo Finansów oraz posiada ubezpieczenie OC na sumę 100 000 euro

Choć na dzień dzisiejszy nie ma obowiązku posiadania Certyfikatu dla Biura Rachunkowego, my go posiadamy.

Certyfikat księgowy

Jest on gwarancją fachowości w obsłudze naszych klientów. Dziś (stan na dzień 22.09.2016) wystarczy być niekaranym i posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, żeby legalnie prowadzić usługi księgowe. Cóż…  dla osób świadczacych takie usługi to zapewne wygodniejsza sytuacja.

Ryzyko Przedsiębiorcy.

Czy jednak dla Przedsiębiorcy zlecającego prowadzenie swojej księgowości również? Czy Przedsiębiorca zlecający swoją księgowość biuru, które nie ma Certyfikatu, jest świadom jakie ryzyko finansowe podejmuje?

Oczywiście, gro osób zajmujących sie księgowoscią, a nie posiadających Certyfikatu, to doskonali fachowcy. Czy jednak wszyscy?

Sprawdź nasz Certyfikat

Dodatkowo tutaj znajduje się link do strony Ministerstwa Finansów, na której można uzyskać potwierdzenie jego autentyczności.

Dzięki temu, że jesteśmy Biurem Certyfikowanym oraz, że posiadamy Ubezpieczenie OC, możesz czuć się z nami bezpiecznie. Z wielką przyjemnością będziemy świadczyć dla Ciebie usługi księgowe na najwyzszym możliwym poziomie.

Certyfikowane Biuro Rachunkowe

Co się stanie, gdy powierzysz pieczę nad swoimi dokumentami osobom, które podchodzą do nich w sposób lekkomyślny bez fachowego przygotowania. Co jeśli okaże się, że Twoje księgi prowadzi ktoś, nie posiadajacy żadnych możliwych do zweryfikowania kwalifikacji (przecież dziś nie trzeba poddawać się weryfikacji)?

Czy w kwestii tak istotnej jaką jest poprawność zapisów i ich zgodność z aktualnymi przepisami stać cię na tak lekkomyślną decyzję, jaka może okazać się powierzenie swojej księgowości komuś przypadkowemu, który nie posiada Certyfikatu?

Kto poniesie odpowiedzialność za takie nieprofesjonalne podejście do tematu księgowości? Oczywiście Przedsiębiorca. To on będzie odpowiadał za wszystko w obliczu Fiskusa i nawet ubezpieczenie OC biura niecertyfikowanego może być niewielką pociechą dla innych uciążliwości związanych z późniejszym wyprowadzaniam ewentualnych błędów.

Dlatego też, z dumą możemy stwierdzić, że nasze Biuro achunkowe posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów RP.

Ponad 10 lat doświadczenia

Ponad 200 zadowolonych klientów

Dwa oddziały naszego biura.

Zagwarantujemy ci wygodę.

 • Nasze Biura Rachunkowe w Ostrowie Wlkp oraz w Mikstacie znajdują się w komfortowej lokalizacji posiadającej dostęp do parkingów.
 • Jeśli będziesz sobie tego życzyć, nawet nie musisz dostarczać nam swoich dokumentów. Możemy je sami odebrać od Ciebie.
 • Sporządzamy za Ciebie wszelkie rejestry, deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe oraz bilanse. Nie musisz w te monotonne czynności angażować swojego cennego czasu.
 • My zajmujemy wszystkimi etapami załatwiania Twoich spraw z odpowiednim Urzędem. Od wypełnienia wniosku do wizyty. Zdejmujemy te obowiązki z Twojej głowy.

Oszczędzisz czas i pieniądze.

 • Czas –  (wspomniana już bardzo dobra lokalizacja z parkingiem lub odbieranie dokumentów przez naszego pracownika wprost od Ciebie).
 • Więcej czasu – to my zajmiemy się wszelkimi formalnościami, wizytami w urzędach itp.
 • Pieniądze – ponieważ koszt naszych usług jest bardzo konkurencyjny, a szczególnie jeśli odniesiemy go do zakresu usług (księgowość dla firm), z których możesz korzystać.

Zachowasz zdrowie.

 • Zrzucisz ze swoich barków całe napięcie związane z ewentualnymi konsekwencjami popełnionych przez Ciebie błędów. To my bierzemy ten ciężar na siebie, a Ty poczuj się wolny od stresu z tym związanego. Wszak stres jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia.
 • Wszelkie dokumenty Twojej firmy przechowujemy w naszej siedzibie. Dzięki temu unikniesz ewentualnego dyskomfortu związanego z przebiegiem kontroli, jeśli taka w Twojej firmie będzie się odbywała.

Co zyskujesz na współpracy z nami

Czego możesz po nas oczekiwać?

 • Profesjonalizmu (Biuro posiada Certyfikat MF, a nasza kadra odpowiednie kwalifikacje)
 • Doświadczenia praktycznego (ponad 200 zadowolonych przedsiębiorców)
 • Elastyczności (dostosujemy się do Ciebie)
 • Bezpieczeństwa (ubezpieczenie OC do 100 000 euro)
 • Poufności (obowiązuje nas ustawa o tajemnicy zawodowej)
 • Wygody (możemy sami odbierać dokumenty od Ciebie)

Zarówno Biuro Rachunkowe Ostrów Wlkp jak i Biuro Mikstat, posiadają dobrą lokalizację z dostępem do parkinngu, dzięki czemu nasi klienci bez problemów mogą zostawić swój samochód tuż przed naszymi drzwiami.

DK-SE FINANCE GROUP SP. Z O.O.

Zapraszamy do naszych oddziałów:

Biuro Rachunkowe Mikstat

dk-biurorachunkowe@wp.pl

+48 508 341 533

+48 62 731 92 17

Rynek 7, 63-510 Mikstat

Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Biuro Rachunkowe Ostrów Wlkp

dk-biurorachunkowe@wp.pl

+48 513 420 250

ul. Ks. M. Ledóchowskiego 91, 63-400 Ostrów Wlkp

Pn-Pt: 10:00 - 18:00