Korzystaj z usług Certyfikowanego Biura Rachunkowego


Certyfikowane Biuro Rachunkowe jest dziś w cenie.

Choć na dzień dzisiejszy nie ma obowiązku posiadania Certyfikatu dla Biura Rachunkowego, my go posiadamy.

Certyfikat Księgowy DK Biuro Rachunkowe

Certyfikat Księgowy DK Biuro Rachunkowe

Jest on gwarancją fachowości w obsłudze naszych klientów. Dziś (stan na dzień 22.09.2016) wystarczy być niekaranym i posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, żeby legalnie prowadzić usługi księgowe. Cóż…  dla osób świadczacych takie usługi to zapewne wygodniejsza sytuacja.

Ryzyko Przedsiębiorcy.

Czy jednak dla Przedsiębiorcy zlecającego prowadzenie swojej księgowości również? Czy Przedsiębiorca zlecający swoją księgowość biuru, które nie ma Certyfikatu, jest świadom jakie ryzyko finansowe podejmuje?

Oczywiście, gro osób zajmujących sie księgowoscią, a nie posiadających Certyfikatu, to doskonali fachowcy. Czy jednak wszyscy?

Certyfikowane Biuro Rachunkowe

Co się stanie, gdy powierzysz pieczę nad swoimi dokumentami osobom, które podchodzą do nich w sposób lekkomyślny bez fachowego przygotowania. Co jeśli okaże się, że Twoje księgi prowadzi ktoś, nie posiadajacy żadnych możliwych do zweryfikowania kwalifikacji (przecież dziś nie trzeba poddawać się weryfikacji)?

Czy w kwestii tak istotnej jaką jest poprawność zapisów i ich zgodność z aktualnymi przepisami stać cię na tak lekkomyślną decyzję, jaka może okazać się powierzenie swojej księgowości komuś przypadkowemu, który nie posiada Certyfikatu?

Kto poniesie odpowiedzialność za takie nieprofesjonalne podejście do tematu księgowości? Oczywiście Przedsiębiorca. To on będzie odpowiadał za wszystko w obliczu Fiskusa i nawet ubezpieczenie OC biura niecertyfikowanego może być niewielką pociechą dla innych uciążliwości związanych z późniejszym wyprowadzaniam ewentualnych błędów.

Dlatego też, z dumą możemy stwierdzić, że nasze Biuro achunkowe posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów RP.

Sprawdź nasz Certyfikat

Dodatkowo tutaj znajduje się link do strony Ministerstwa Finansów, na której można uzyskać potwierdzenie jego autentyczności.

Dzięki temu, że jesteśmy Biurem Certyfikowanym oraz, że posiadamy Ubezpieczenie OC, możesz czuć się z nami bezpiecznie. Z wielką przyjemnością będziemy świadczyć dla Ciebie usługi księgowe na najwyzszym możliwym poziomie.

Zadzwoń teraz 62 730 03 22 oraz 513 420 250 (Ostrów Wlkp) lub 62 731 92 17 lub 508 341 533 (Mikstat), a przedstawimy bardzo indywidualną ofertę.

Poznaj opinie obecnych klientów na temat naszych usług klikając w ten link.