Ubezpieczenia


Ubezpieczenia w Ostrowie Wlkp i Mikstacie.

Współpracując na co dzień z Przedsiębiorcami wiemy, że dla nich czas jest jednym z najważniejszych aktywów. Wszak wszyscy mamy go tyle samo i nie da się w żaden sposób powiększyć ilości posiadanych do dyspozycji minut.

Praktycznie każdy z naszych klientów jest bombardowany ofertami rozmaitych firm ubezpieczeniowych. Nie ma w tym oczywiście nic złego, bo dzięki temu mają oni większy wybór ofert ubezpieczycieli. Podejmowanie decyzji w kwestiach ubezpieczeń wiąże się jednak z zaangażowaniem czasowym. Trzeba wszak porównać różne warianty czy wersje propozycji składanych przez różne firmy. Pożera o czas…

Analiza ofert ubezpieczeń.

Postanowiliśmy, że ułatwimy życie naszym klientom wprowadzając usługę pośrednictwa w zakresie ubezpieczeń, rozszerzając tym samym zakres usług firmy DK Biuro Rachunkowe.

To my zajmujemy się przeszukiwaniem ofert na rynku spełniających wymagania klienta i na podstawie jego wskazówek przygotowujemy kilka najlepszych do ostatecznego wyboru.

Proponujemy kompleksowy dostęp do ofert wielu Firm Ubezpieczeniowych.

Zarówno w kwestii:

  • Ubezpieczeń na życie
  • Ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Ubezpieczeń majątkowe
  • Ubezpieczeń OC

My robimy wstępny rekonesans rynku, a nasz klient wybiera optymalne rozwiązanie dla siebie. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, możemy być obiektywni w stosunku do ich ofert i wybrać taką, która faktycznie jest najlepsza.

Tylko dla Klientów i Przedsiębiorców?

Czy muszę być waszym klientem, żebyście pomogli wybrać mi to co dla mnie optymalne?

Być może takie pytanie rodzi się w Twojej głowie, gdy czytasz te słowa.

Nie. Nie musisz być naszym klientem.

Wystarczy, że przyjdziesz do naszego biura w Ostrowie Wlkp lub Mikstacie i powiesz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się zebraniem ofert spełniających Twoje oczekiwania.

Na podstawie tej wstępnej analizy, Ty podejmiesz ostateczną decyzję czy chcesz skorzystać z naszej pomocy w zawarciu danej polisy czy może raczej nie.
Nie masz nic do stracenia, a możesz wiele zyskać, bo oferty firm ubezpieczeniowych mogą różnić się dość znacznie między sobą.

Zapraszamy zatem do jednego z naszych Biur.

Ubezpieczenia w Ostrowie Wlkp

  • ul. Ledóchowskiego 91

Ubezpieczenia w Mikstacie

  • ul. Rynek 7
Ubezpieczenia DK Biuro Rachunkowe

Ubezpieczenia DK Biuro Rachunkowe

To też może cię zainteresować: